Kõrgkvaliteetne puitmaterjal

AS Natural on Eesti juhtiv puidutööstus, mis keskendub põhjamaise okaspuidu (kuusk - Picea Abies, mänd - Pinus Sylvestris) väärtustamisele. Alates loomisest on ettevõte pidevas arengus, et pakkuda oma meeskonnale pidevalt uusi väljakutseid ning turule paremaid tooteid ja teenuseid. Meie tootmisetapid kätkevad endas saematerjali sorteerimist, kuivatust, hööveldust, tugevus-sorteerimist, immutamist ning järkamist. Alates 2016 aastast käivitasime oma Koeru tehases ka fermitööstuse, mis teenindab kohalikku turgu ning naaberturge ogaplaat - katusefermidega. 

Tänaseks on AS Naturalist saanud juhtiv puidutööstus, mille kogu tootmismaht on ca 70 000m3 hööveldatud puittooteid aastas. Lähtume oma tootmisprotsessis kliendi täpsetest vajadustest kvaliteedi ja toodete spetsifikatsiooni osas ning viime projektid tellimusest tarneni 4 nädala jooksul kõikjal üle Euroopa. Meie peamiseks toodanguks on tugevussorteeritud höövelpuit (karkassimaterjal), terrassimaterjal, erinevad profiillauad, täpsusjärgatud puitkomponendid ning fermid.

AS Natural on 1990 alguses asutatud pereettevõte, millest sai peagi üks juhtivaid saekaatreid Eestis. Üheksakümnendate keskpaigas kaasati välisinvesteeringuid Islandilt, eesmärgiga arendada tootmist ning kontrollida tarneahelat alates metsast kuni tarbijani. AS Natural on tänaseni Eesti-Islandi ühisettevõte ja üks suuremaid puit-ehitusmaterjalide tarnijaid Islandi turule. Lisaks Islandile tegutsetakse veel pea kõikidel Lääne-Euroopa turgudel ning järjest rohkem ka arenevas Aasias.

Vaata galeriid puit-toodetest ja höövelveskist!